Сiємо добре i вiчне...

Icon

Лікувальна справа

Icon

Сестринська справа

Icon

Акушерська справа

Icon

Фармація


2019-2020 н.р.

Шановні абітурієнти!!!
Триває набір на спеціальність
Фармація, промислова фармація

Шановні абітурієнти!!!
Запрошуємо Вас на навчання!

В добру путь!

Шановні випускники Ковельського фахового медичного коледжу,
вітаємо Вас із закінченням навчання!
Ви не так уявляли свою урочисту з нагоди випуску та вручення дипломів, але пам’ятайте, що Ви – наше майбутнє, а наш навчальний заклад завжди буде пишатися Вашими професійними досягненнями. Щасти Вам, любі діти. В добру путь!

22 травня
День відкритих дверей

У Ковельському фаховому медичному коледжі було проведено День відкритих дверей у дистанційній формі через Zoom. Майбутні абітурієнти та їх батьки отримали вичерпну інформацію від директора коледжу Олени Григорівни Григоли та відповідального секретаря приймальної комісії Костючик Світлани Анатолівни щодо вступу у навчальний заклад у 2020 році

21 травня

в Ковельському фаховому медичному коледжі відбулася дистанційна онлайн педрада, на якій обговорили такі питання:
– діагностика та формування самоосвітньої компетентності студентів на заняттях основ медсестринства;
– про хід переддипломної практики спеціальностей 223 Медсестринство(освітні програми Лікувальна справа, Сестринська справа) та 226 Фармація, промислова фармація (освітня програма Фармація).
Адміністрація коледжу окреслила перспективи закінчення навчального року, зокрема наголосила на дистанційному форматі як екзаменаційної сесії, так і державної атестації здобувачів вищої освіти.

21 травня
День вишиванки

День вишиванки для колективу Ковельського фахового медичного коледжу вже стало улюбленим святом, яке сприяє єдності і культурному відродженню всього українського народу. Цьогоріч – День вишиванки присвячується українській родині. Пандемія дала нам можливість переосмислити важливість єдності, любові та турботи про найрідніших людей. Разом з тим ми потребуємо позитивних емоцій, натхнення та налаштування на добрі думки. Тож одягайте вишиванку разом зі своїми родинами, разом із викладачами та студентами Ковельського фахового медичного коледжу.

День відкритих дверей
22 травня o 14:00

Зустріч відбудеться на платформі Zoom, тому потрібно заздалегідь завантажити на Ваш гаджет додаток “Клієнт Zoom” (https://zoom.us/download)

12 травня

Невідкладна допомога при травмах та БЖД вдома під час карантину

Наймилішим, найріднішим і найкращим матусям присвячується…

Всім тим, хто назавжди пішов у безсмертя, присвячується…

5 травня

28 квітня
Всесвітній день охорони праці

Щороку працівники Ковельського медичного коледжу долучаються до ініціативи Міжнародної організації праці та проводять заходи до Всесвітнього дня охорони праці

26 квітня

26 квітня 1986 року о 01:23 сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Студенти ІІ курсу освітньої програми Лікувальна справа на чолі з куратором Наконечною Світланою Василівною підготувати дистанційний виховний захід про страшну трагедію в Чорнобилі. 26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

17 квітня

відповідно до Плану роботи Ковельського медичного коледжу на платформі Zoom дистанційно була проведена педагогічна рада, основним питанням якої була тема “Доцільність та стан використання інформаційно – компютерних технологій на заняттях та в позааудиторній діяльності”. На початку засідання, директор коледжу привітала викладацький та студентський колективи з 74 річницею від дня заснування навчального закладу та побажала і надалі зберігати і примножувати традиції своєї «Альма матер». Олена Григорівна зазначила, що основною умовою, ефективної дистанційної роботи студентів та викладачів в період карантину є взаємна підтримка та допомога, турбота один про одного з метою збереження життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу.

17 квітня
День народження коледжу

Дистанційне навчання

Турбота про людей, охорона їхнього здоров’я і життя – одне з найважливіших завдань медичного працівника. В рамках проведення інформаційної кампанії викладач інфекційних хвороб Вікторія Кривобок разом зі студентами Ковельського медичного коледжу продовжують роз’яснювальну роботу щодо профілактики гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом.

УВАГА!!! КОРОНАВІРУС!

19 березня

Безумовний класик, чиї твори давно увійшли до навчальних програм, стали піснями, символами й оточили нас з обох боків. Безкомпромісна, принципова, вперта, вимоглива, горда. Часом різка, гостра, як бритва, з блискавичною реакцією та неабияким почуттям гумору. Усе це – про Ліну Костенко, яка 19 березня відзначає свій 90-річний ювілей. До дня народження відомої письменниці, студенти ІІ курсу Ковельського медичного коледжу освітньої програми “Фармація” разом із куратором групи С.Г.Михалевич – викладачем української мови та літератури, провели виховний дистанційний захід про життя та творчість людини, яка не дивлячись на свій вік, захоплює і дивує своєю поезією та сильним жіночим вольовим характером.

УВАГА!!! КОРОНАВІРУС!

6 березня

відбувся літературно-музичний альнамах “Вінок Шевченківських поезій” присвячений жінкам та святу весни

26 лютого

відбулися змагання з волейболу серед юнаків і дівчат навчальних закладів міста в залік Спартакіади. Команда Ковельського медичного коледжу зайняла почесне ІІ місце!(тренер команди Проц О.В.) Вітаємо і дякуємо всім учасникам змагань за хорошу гру і гарний настрій!

25 лютого

було проведено відкрите практично-лабораторне заняття з органічної хімії

25 лютого

весь світ відзначає 149-річчя від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки

24 лютого

Все більшої популярності у медичній сфері набирають галузі інформаційно-вимірювальної, діагностичної техніки та мікро- і наносистемної техніки. Відбулася зустріч представників Луцького національного технічного університету: завідувача кафедри приладобудування, Лапченко Юрія Сергійовича та доцента кафедри приладобудування, Симонюка Володимира Павловича зі студентами 4-х курсів.

21 лютого

Ковельський медичний коледж щиро вітає своїх студентів – майбутніх фельдшерів із професійним святом! Бажаємо вам мудрості, витримки, професійного зростання, родинного затишку та миру. Нехай удача ніколи не відвертається від вас і кожен день приносить лише радість!

20 лютого

День героїв Небесної сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. Студентами І курсу освітньої програми “Лікувальна справа” групи “Б” було проведено виховний захід.

18 лютого

Творчі викладачі завжди стимулюють до творчості й студентів, спонукають їх до активного розширення світогляду, розвивають естетичний смак. Саме ці якості продемонстрували Матвійчук Л.В. та Костючик С.А. під час проведення бінарного заняття з української літератури і математики для студентів І курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація на тему: «Олександр Олесь та Михайло Кравчук – видатні українці ХХ століття».

14 лютого

В цей день відзначають найромантичніше свято року. За ініціативи студентської ради в Ковельському медичному коледжі було проведено квест до Дня Святого Валентина.

12 лютого

у ДВНЗ “Нововолинський електромеханічний коледж” відбулось методичне засідання викладачів – словесників та олімпіада з української мови. Незабутні враження в усіх залишилися після зустрічі та спілкуванні з прикарпатською письменницею Оксаною Кузів, книги якої, це таїнства невигаданих історій, що спонукають серце битися через раз, в очікуванні розв’язки. Приємною новиною також стало те, що студентка ІІ курсу нашого коледжу групи “Фармація” Яворська Валерія зайняла 2 місце на обласному етапі олімпіади з української мови, з чим ми її і вітаємо та бажаємо нових перемог та звершень!!!!

12 лютого

7 лютого

Вітаємо учасників Ковельського медичного коледжу у змаганнях з шахів серед навчальних закладів міста в залік Спартакіади за зайняте почесне ІІ місце: Бідзюру Марину (І фарм), Грушкевич Людмилу (ІІ мс), Гладишука Дмитра (ІІІ фдА), Рудчука Станіслава (ІІІ фдА), Феніка Нікіту (І фдБ). Найкращою і непереможною була Бідзюра Марина, яка виграла у всіх своїх суперниць!

5 лютого

Важливим напрямком у організації навчально – спортивної роботи є заняття у спортивних секціях. Збірна юнацька команда з волейболу на чолі з викладачами Демчук А.М. та Проц О.В. отримала змогу відвідати Ковельську дитячо-юнацьку спортивну школу ім.Є.Кондратовича для проведення тренувань та товариських матчів. Велика подяка Полятичко В.І., великому професіоналу своєї справи, за цінні знання та досвід, якими він охоче ділився з викладачами та студентами-спортсменами протягом усіх тренувань!

Перед сучасною медичною освітою стоїть завдання – забезпечити високу професійну підготовку фахівця. Закріпити свої теоретичні знання, засвоїти та вдосконалити практичні навички студенти-медики І курсу на базі 11 кл. спеціальності 223 Медсестринство, освітньої програми Акушерська справа мають можливість під час проходження виробничої практики на базі пологового будинку Ковельського МТМО.

31 січня

урочиста подія – випускний вечір

24 січня

студенти 3 курсу освітньої програми “Акушерська справа” успішно здали державний іспит. Нехай набуті знання у стінах рідної альма-матер стануть для них надійним дороговказом на професійному життєвому шляху

21 січня

відбувся святковий вечір колядок – одна з традицій, без якої неможливо уявити Різдво

https://youtube.com/watch?v=lJm4E4T6RZw

23 грудня

заняття з тактичної медицини для 3-х і 4-х курсів

21 грудня

У Ковельському медичному коледжі відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти ознайомились з умовами вступу у навчальний заклад та мали змогу спробувати себе у ролі медичного працівника, відпрацювавши під контролем викладачів коледжу деякі практичні навички.

18 грудня

Напередодні свята святителя Миколая студенти-волонтери навчального закладу організували акцію милосердя та завітали до вихованців Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей м.Ковеля

12 грудня

Вечорниці на Андрія є народним звичаєм, що супроводжується жартами і витівками. Студенти групи І ф/д «Б» перенесли нас у минуле та допомогли відчути красу і поезію давніх звичаїв і обрядів. Ми стали учасниками одного з чудових свят української молоді!

08 грудня
XIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв
серед студентів-медиків та працівників лікувальних установ України
“Ліра Гіппократа”

За результатами конкурсного відбору, лауреатами ІІ премії стали студенти Ковельського медичного коледжу Світлана Капітанюк та Анна Світящук.
Ми пишаємося Вашим талантом та щиро вітаємо з перемогою у фестивалі!

7 грудня – Всесвітній день української Хустки

З цієї нагоди викладачі і студенти Ковельського медичного коледжу провели флешмоб “Зроби фото з українською хусткою”, який сприятиме збереженню та відродженню народних традицій. Адже українки споконвіку носили хустку, яка вважалась оберегом, символом любові до рідного краю, поваги до українських традицій. Запрошуємо усіх приєднатися до флешмобу, та засвідчити свій патріотизм та вірність традиціям

6 грудня – День Збройних сил України

відбувся виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України.
“Солдате, дякую тобі
Вклоняюсь низько за твій подвиг,
За сонце в небі голубім,
І вітру лагідного подих.
За те, що в буремний час
Забув про себе. Тільки волі
для України і тільки для нас
бажав… і падав в чистім полі.”

Учасники мовного конкурсу

30 листопада

“Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо!”

На базі Володимир-Волинського вищого професійного училища відбувся обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Честь Ковельського медичного коледжу захищала студентка ІІ курсу спеціальності Фармація, промислова фармація Яворська Валерія Сергіївна, яка виборола почесне ІІІ місце. Вітаємо відмінницю навчання, активну учасницю суспільного життя коледжу, вродливу та ерудовану дівчину!