Сiємо добре i вiчне...

Icon

Лікувальна справа

Icon

Сестринська справа

Icon

Акушерська справа

Icon

Фармація


2020-2021 н.р.

24 серпня

29 липня

Студенти Ковельського фахового медичного коледжу долучилися до інформаційної акції про вакцинацію від COVID

26 червня

Відбулася спільна зустріч за участю Ігоря Чайки – Ковельського міського голови, Василя Байцима – директора інституту урбаністики Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, Лауреата премії Кабінету Міністрів України, Петра Тадеуша Тарашко – магістра охорони здоров’я, президента компанії ATAR-MED Консалтинг – Навчання – Медичні послуги (Польща) з адміністрацією коледжу. Метою зустрічі було ознайомлення з можливостями освітнього процесу в закладі освіти та обговорення напрямків подальшого співробітництва в сфері освіти та охорони здоров’я.

До Дня Конституції

Конкурсна робота викладачів та студентів Ковельського фахового медичного коледжу “Евакуація дітей при пожежі в закладі освіти” для участі у обласному конкурсі авторських робіт “Створюємо інтерактивний простір безпеки” серед здобувачів освіти закладів вищої, професійної та фахової передвищої освіти.

на базі коледжу розпочала працювати секція карате під керівництвом Віктора Обухова. На відкриття секції завітав і депутат Волинської обласної ради Іван Мирка, який поспілкувався з тренерами, батьками дітей та керівництвом медичного коледжу. Відтепер діти віком від п’яти років мають можливість займатися карате кіокушинкай як у спортивному залі, так і на спеціальному майданчику на відкритому повітрі.

20 червня

До дня медичного працівника

11 червня
День пам’яті Архієпископа Луки
(Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького)

10 червня
“Василь Шкляр – с красою правди по життю”

5 червня

у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки Молодіжний центр “Місто ідей” та Громадська організація “Велика ідея” за сприяння Ковельської міської ради організували цікаве, захоплююче свято професій “100 ідей для дітей!” Викладачі і студенти Ковельського фахового медичного коледжу залюбки взяли участь у даному заході. Кожен учасник отримав корисну інформацію, знання, перші навички на ярмарку професій. Тисячі професій народжуються і зникають та вічно житиме найдавніша з них – професія медичного працівника!

31 травня

Бібліотека інформує та рекомендує:
“Час відмовитись від тютюну”

30 травня

у Ковельському фаховому медичному коледжі пройшов День відкритих дверей.
Майбутні абітурієнти та їх батьки ознайомились з правилами прийому до навчального закладу у 2021 році, умовами та вимогами до навчання, а також з матеріально-технічною базою коледжу.

28 травня

Викладачі та студенти Ковельського фахового медичного коледжу
долучилися до загальношкільного заходу “День Партнера”,
який відбувся на базі закладу освіти I-II ст. №9

25 травня

в Ковельському фаховому медичному коледжі відбулась підсумкова студентська наукова конференція, яка пройшла на високому науковому рівні. Студентами були представлені пошукові роботи, над якими вони працювали під керівництвом викладачів. Слухачі отримали цінну та цікаву інформацію про оздоровчі системи, дієтичні добавки, вплив електронних сигарет на здоров’я молоді, а також про гемодіаліз, сучасні прилади візуалізації периферичних вен, про цукровий діабет та його ускладнення.

20 травня

Цікаві факти про вишиванку

День вишиванки у коледжі

“Одягни вишиванку і завітай до бібліотеки”

19 травня
Флешмоб “Бережи українське – носи вишиванку!”

12 травня

в читальній залі для студентів, викладачів, працівників коледжу бібліотекарем Оленою Михайлівною розгорнуто тематичну книжкову виставку
“Медичні сестри – перші помічники лікаря”

12 травня

8 травня

Ми – люди миру, зранені війною,
Заповідаєм покликом святим:
Шануймо тих, хто не вернувся з бою!
Уклін доземний воїнам живим! /І.Драч/
8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945рр.. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога.
Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

5 травня
Всесвітній день акушерки

28 квітня

Девіз Дня охорони праці-2021:
“Передбачати, готуватися та реагувати
на кризу – інвестуймо зараз
у стійкі системи безпеки
і здоров’я на роботі”

26 квітня
“Чорнобиль – біль України”

Напередодні Великодніх свят студенти коледжу традиційно упорядковували прилеглу до закладу територію. Результатом роботи стали – охайно прибрана територія, весняний настрій і задоволення від спільної праці!

22 квітня

Працівники та студенти Ковельського фахового медичного коледжу долучилися до загальноміської толоки та очистили від сміття берег річки Турії

16 квітня
Ковельському фаховому медичному коледжу – 75!

Студенти вітають коледж з Днем народження!

З метою організації безпечного освітнього середовища в умовах карантинних обмежень у період перебування регіону у «жовтій» і «помаранчевій» зонах курси підвищення кваліфікації проводяться дистанційно

24 березня

Колектив Ковельського фахового медичного коледжу висловлює глибоку скорботу з приводу смерті мудрого наставника і порадника Ігоря Івановича Холейка.​
Він був тим керівником, який не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні часу, ні сил, аби здійснити заплановане. За роки плідної праці виховав не одне покоління студентів, був для них особистим прикладом. Світлі спогади про нього назавжди залишаться в серцях тих, хто його знав, поважав, хто працював з ним поруч.Найщиріші співчуття висловлюємо родині, дітям, рідним і близьким. Нехай Господь прийме його душу і оселить там, де праведні спочивають.
Вічна пам’ять Вам, Ігоре Івановичу!

Студенти І-ІІІ курсів переглянули патріотичний документальний фільм «Трохи нижче неба». Сергій Олександрович Приходько, лікар стоматолог, волонтер, разом з побратимом Федором Миколайовичем, командиром зенітної батареї, розповіли студентам про героїзм українських воїнів-кіборгів. Вони загинули за наше мирне майбутнє. Ми маємо зробити все, аби пам’ять про них жила у наших серцях!

19 березня

Викладачі та студенти коледжу в Народному домі «Просвіта» переглянули цікавий, захоплюючий фільм «Мати Апостолів». Фільм про героїзм українських воїнів, надлюдську силу, любов і всеосяжну молитву матері. Низький уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи територіальну цілісність України!
P.S. По центру акторка фільму Світлана Осипенко.

19 березня – Днь народження Ліни Костенко

14 березня
День українського добровольця

Викладачі коледжу долучились до маршу патріотів, який відбувся у м. Ковелі та були присутні на урочистому заході з нагоди цього свята. Ми щиро дякуємо усім українським добровольцям за мужність і героїзм! Зокрема, висловлюємо свою шану і повагу нашому викладачу Юрію Павловичу Дричику, який був добровольцем в зоні АТО. Любімо та шануймо один одного і нехай навколо всіх нас буде мир!
Слава Україні! Героям слава!

10 березня

студентка І курсу спеціальності Медсестринство освітньо-професійної програми Лікувальна справа групи “Б” Хоміч Юлія долучилася до літературного онлайн-марафону, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка. В марафоні брали участь студенти закладів фахової передвищої освіти України. Вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря, Юлія прочитала поезію “Лілея”.

9 березня

До 207-ї річниці від дня народження великого українського поета, художника, драматурга, мислителя Тараса Григоровича Шевченка студенти ІІ-го курсу освітньо-професійної програми Сестринська справа разом з куратором Назарук Тетяною Юріївною провели виховний захід «Дума Кобзарева». Згадали життєвий і творчий шлях поета, декламували вірші, провели літературну вікторину. Кожен учасник літературної гри мав можливість продемонструвати свою обізнаність в біографії і творчому доробку Тараса Шевченка. Атмосфера спонукала до дружнього змагання, за результатами якого, були визначені найкращі Шевченкознавці.

5 березня

викладачами коледжу Бондаруком О.О., Борщем А.В. було проведено комплексне навчання з долікарської медичної допомоги для працівників ресторану «MiraMar», на якому розглянули основні етапи реанімаційних заходів в екстрених життєвих ситуаціях

5 березня

відбулась презентація лепбуків, присвячена 150-річчю від Дня народження Лесі Українки. Підсумовуючи вищесказане, студенти разом зі своїми наставниками-кураторами поділились враженнями про сам процес виготовлення, який направду є захоплюючий. Проведені заходи дали змогу розширити знання про життя і творчість Лесі Українки, осмислити поетику та філософію душі письменниці.

25 лютого
150-а річниця від дня народження
Лесі Українки

23 лютого
Міжнародний он-лайн-семінар

21 лютого
Міжнародний день рідної мови

Свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато того, чим може пишатися наш народ.
Cтуденти II курсу, освітньо-професійної програми Лікувальна справа групи Б, провели виховний захід, присвячений дню рідної мови.
Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу! Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!

викладачі Ковельського фахового медичного коледжу А.В. Борщ та О.О. Бондарук провели семінар-практикум з учнями 10-го класу ліцею №10 м. Ковеля, на якому розглянули поетапне надання реанімаційних заходів в екстрених життєвих ситуаціях. На даному практичному занятті учні мали змогу на манекені відпрацювати базові прийоми та навички.
Сподіваємось, що старшокласники не лише побачили, але й запам‘ятали та удосконалили свої навички з надання першої долікарської медичної допомоги.

Запорука успішного результату у будь якому виді спорту – регулярні та наполегливі тренування. Незважаючи на відсутність змагань між навчальними закладами внаслідок карантинних обмежень, студенти Ковельського фахового медичного коледжу продовжують тренуватись та вдосконалювати свої здібності у грі в шахи.

20 лютого

викладачі та студенти Ковельського фахового медичного коледжу взяли участь у заході, приуроченому до Дня Героїв Небесної Сотні.
Герої не вмирають! Слава Україні!

19 лютого

Cтуденти ІІ курсу освітньо-професійної програми Лікувальна справа провели виховну годину в пам’ять про героїв, які стали прикладом для наслідування нашому поколінню. Славні сини нашого народу встали пліч-о-пліч в боротьбі за свободу. Ніколи не забудемо цей подвиг! Герої не вмирають!

16 лютого

Одна з найбільш цікавих та необхідних тем при вивченні іноземної мови за професійним спрямуванням для студентів-медиків є тема про тіло людини.
Викладач Сахарук Галина Олегівна провела відкрите практичне заняття з іноземної мови за професійним спрямуванням на тему: “Людське тіло та його структура. Клітина та її функції. Будова клітини” зі студентами ІІІ курсу, освітньо-професійної програми Сестринська справа.

15 лютого

відбулося відкрите заняття на тему: «Внутрішньоматкова контрацепція. Бар’єрні методи контрацепції та сперміциди». Розпочав своє заняття Володимир Васильович Фіщук з привітання зі святом Стрітення Господнього, та побажав усім присутнім здоров’я, миру та добра. Далі викладач розповів про цікаву історію контрацепції та охарактеризував сучасну класифікацію внутрішньоматкових засобів контрацепції.

12 лютого

День закоханих – свято сповнене приємних сюрпризів, неочікуваних миттєвостей, цікавих подарунків. Головне, щоб цей день був пронизаний тепло люблячого серця, гарним позитивним настроєм. Напередодні 14 лютого Ковельський фаховий медичний коледж прикрашений святково: повітряними кульками, яскравою фотозоною. Наші студенти спробували себе в ролі кореспондентів, проявили свою креативність та провели цікаве опитування до Дня святого Валентина! Вітаємо зі святом, дорогі друзі! Хай радість та кохання будуть завжди Вашим повітрям, а щастя та добро квітнуть щодня!

11 лютого

відбулась зустріч студентів І курсів спеціальності Медсестринство освітньо-професійної програми Лікувальна справа з інспектором сектору ювенальної превенції Оленою Турчин. Олена Василівна розповіла про відповідальність неповнолітніх за скоєння протиправних вчинків, булінг та його наслідки. На завершення інспектор дала пораду студентам, як поводити себе в колективі та громадських місцях. Побажала дітям бути дружнішими, мудрими і завжди підтримувати один одного.

10 лютого

викладач Ковельського фахового медичного коледжу Мазурик Інна Василівна провела відкрите лекційне заняття з фармакогнозії на тему: “Алкалоїди” зі студентами ІІІ курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація. На занятті було подано багато цікавої інформації про застосування окремих алкалоїдів в медицині, ознайомлено всіх присутніх з лікарськими препаратами, що їх містять. Аудиторії були представлені відео щодо стандартизації лікарської рослинної сировини в Україні та проблематикою наркоманії серед молоді.

9 лютого

Володимир Сергійович Мурзін провів відкрите заняття на тему: «Роль служби надзвичайних ситуацій в умовах стихійного лиха, військових подій».
У мирний та воєнний час, під час надзвичайних ситуацій, важлива роль у своєчасному та якісному наданні медичної допомоги пораненим та хворим належить спеціалістам із медичною освітою, тому вивчення дисципліни «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій» студентами медичних закладів має велике значення.

9 лютого

Працівники та студенти коледжу долучилися до загальноміської зимової толоки, організованої мером міста Ковеля І. Л. Чайкою.
Звільнення від снігових кучугур – це робота, яка приносить не лише користь для здоров’я, а й результат, яким пишаємося!!!

4 лютого
Всесвітній день боротьби проти раку

29 січня

Схилімо голови перед пам’яттю героїв!!!
29 січня 1918 року на жертовному вогні в ім’я незалежності України згоріли триста молодих життів. Юнаки, які вийшли захищати незалежність своєї держави, маючи всього по три набої на кожного. Їхній подвиг став символом героїзму та відданості й водночас національної трагедії. В рамках вшанування пам’яті героїв Крут керівником групи І курсу освітньо-професійної програми Сестринська справа було проведено онлайн-реквієм «Чорні плями нашої історії».

27 січня

Студенти ІІІ курсу спеціальності Медсестринство освітньо-професійної програми Акушерська справа успішно здали Комплексний державний екзамен, що є засобом об’єктивного контролю якості вищої освіти фахової підготовки. Нехай набуті знання у стінах рідної альма-матер стануть для них надійним дороговказом на професійному життєвому шляху!

22 січня

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави –
в єдності українських земель.
З метою виховання в молодого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, людської гiдностi, формування національної свідомості студентів та з нагоди відзначення Дня Соборності, у Ковельському фаховому медичному коледжі було проведено урочисту онлайн-лінійку
«…Україно, соборна державо, Сонценосна колиско моя!»

21 січня

у Ковельському фаховому медичному коледжі було проведено День відкритих дверей у дистанційній формі через платформу Google Meet.
Майбутні абітурієнти та їх батьки отримали вичерпну інформацію щодо вступу у навчальний заклад у 2021 році.

5 січня

Батьківські збори. Новий формат. Враховуючи обмеження для проведення масових заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), в Ковельському фаховому медичному коледжі були організовані дистанційно батьківські збори. Використовуючи онлайн платформу Zoom адміністрація та керівники академічних груп обговорювали із батьками важливі питання щодо загальної інформації про навчально-виховний процес, заходів з профілактики коронавірусної інфекції, організації дистанційного навчання студентів.

21 – 24 грудня
Тиждень циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

15 грудня
Свято на Андрія

З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія, коли молодь збиралася на усілякі забави. З метою відтворення народного обряду студентами І курсу освітньо-професійної програми Фармація Ковельського фахового медичного коледжу було проведено театральне дійство “Вечорниці на Андрія”. Веселі конкурси, чарівне ворожіння, українські пісні, смачна калита – усе дарувало радість і позитивний настрій присутнім у залі гостям. Шануймо традиції українського народу!

7 – 11 грудня
Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

7 грудня

Святкування Всесвітнього дня української хустки покликано об’єднати жінок різного фаху, віку і національності з метою збереження та відновлення українських традицій. Цього дня одягнули хустки до білих медичних халатів і викладачі та студенти Ковельського фахового медичного коледжу, таким чином засвідчивши ще раз свій патріотизм, повагу до генетичних скарбів нашого народу. Адже наші традиції – це майбутнє і минуле. Бережемо та поважаємо їх.

28 листопада

З метою виховання у студентської молоді почуття патріотизму, сприяння вивченню історії країни та вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, в Ковельському фаховому медичному коледжі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи та організовано студентами навчального закладу інсталяції на тему “Ангели пам’яті”.
Тож, запалимо усі разом свічку на знак пам’яті , за тих, хто пішов у небуття та поваги, за тих, хто пережив ці страхіття і вижив.

27 листопада

відбулась гра – вікторина «Найкращі знавці основ медсестринства»,
присвячена Року медсестринства в Україні

25 листопада

на базі Ковельського фахового медичного коледжу відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виробничого навчання закладів фахової передвищої освіти Волинської області на платформі Google Meet.

Мета діяльності циклової комісії хімічних та фармацевтичних дисциплін Ковельського фахового медичного коледжу…

Одне із завдань Ковельського фахового медичного коледжу полягає у створенні умов для занять фізичною культурою і спортом

18 листопада

ЕКГ є одним з основних методів діагностики серцево-судинних захворювань, які займають чільне місце серед причин смертності в світі. На заняттях з внутрішньої медицини студенти знайомляться з основами електрокардіографії, вчаться оцінювати дані зареєстрованої ЕКГ, виявити основні патологічні стани (порушення ритму, провідності та кровопостачання міокарда) та врахувати їх при встановленні діагнозу, визначити тактику ведення пацієнта

Під час дистанційного навчання на заняттях з предмету “Внутрішня медицина” викладач Ковельського фахового медичного коледжу Кравчик Лариса Вікторівна застосувала можливості платформи LearningApps

17 листопада
День студента

7 листопада

Студенти Ковельського фахового медичного коледжу 2 курсу спеціальності Фармація разом з викладачем української мови та літератури, зарубіжної літератури Михалевич С.Г. до Дня української писемності та мови дистанційно провели конкурс “Кращий знавець української мови”, вкотре доторкнувшись до найбільшої таємниці людського життя – Слова. Захід не залишив байдужими жодного студента у віртуальній аудиторії. Кожен учасник конкурсу мав можливість продемонструвати мовні компетентності. Атмосфера спонукала до дружнього змагання та креативу. Гра дозволила відчути причетність кожного студента групи до великої коледжевої родини шанувальників рідного слова, адже мова – це дар, мова – це серце народу: гине мова, гине й народ.

Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу! Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням. Сердечно бажаю вам лицарської звитяги, здоров’я і наснаги, єдності та віри, нових перемог і звершень заради процвітання нашої Батьківщини. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе заступництво Пресвятої Богородиці!

4 жовтня
День працівника освіти

24 вересня

Сонячна осіння погода надала можливість викладачам та студентам Ковельського фахового медичного коледжу проводити заняття на відкритому повітрі, дотримуючись протиепідемічних заходів. Заняття з “Культурології” проводить викладач В.А.Каленікова зі студентами спеціальності “Акушерська справа”.

21 вересня

Сьогодні, біля каплички на території Ковельського медичного коледжу, відбулося урочисте богослужіння на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Після святкового молебня директор навчального закладу Григола Олена Григорівна привітала педагогічний та студентський колективи зі святом. Захід відбувся з дотриманням усіх протиепідемічних заходів

18 вересня

Ковельський фаховий медичний коледж вітає усіх фармацевтів, викладачів циклової комісії фармацевтичних дисциплін та студентів освітньої програми Фармація з професійним святом! Бажаємо всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість!

16 вересня

У Ковельському фаховому медичному коледжі пройшло свято першокурсника у формі квесту. Студенти з захопленням брали участь у спортивних змаганнях та літературних конкурсах, розгадували головоломки, ребуси. Командам першокурсників були вручені грамоти від директора коледжу та солодкі призи від голови студентської профспілки. Всі учасники отримали море позитивних емоцій та гарний настрій!

Традиційно, з 1 вересня в Ковельському фаховому медичному коледжі розпочалися заняття відповідно до графіку навчального процесу