Сiємо добре i вiчне...

Icon

Лікувальна справа

Icon

Сестринська справа

Icon

Акушерська справа

Icon

Фармація


2021-2022 н.р.

20 січня

відбувся захід, приурочений Дню Соборності України.
Студенти 2 курсу, спеціальності “Фармація” та їх куратор Дмитрук Б.Г. пригадали історичні події. Для студентів, що були на сцені і для гостей, захід був цікавим та пізнавальним, адже в такі непрості для України часи, варто пам’ятати про такі речі, як соборність, цілісність та незалежність.

До уваги фармацевтичних працівників!

З Новим роком!

виставка – інсталяція
«Святкове мереживо зими»

6 грудня – 10 грудня
Тиждень циклової комісії
загальноосвітніх дисциплін

6 грудня

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани! Колектив та студенти Ковельського фахового медичного коледжу від щирого серця вітають Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.
Тож шановні наші захисники! Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаємо Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім’я єдиної, суверенної та незалежної України.

29 листопада – 3 грудня
тиждень циклової комісії клінічних дисциплін

1 грудня

27 листопада

Сьогоднішній день – повний скорботи за жертвами Голодомору 1932-1933 років. Організований радянською владою геноцид, мав стерти з території України наш народ. І приховати правду не вдалося, тому що українці передавали пам’ять про ці страшні події між поколіннями. Вона завжди житиме в нас.
Запаліть свічку на згадку про жертв голодоморів. Пам’ятаємо!

26 листопада
Голод 1932-1933 рр. – біль душі і пам’ять серця

виставка – реквієм
«Голодомор – невиплакані сльози»

17 листопада
Міжнародний день студента

«Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи»
Шарль Луї Монтеск’є

«Кожен, хто перестає вчитися, старіє, – не важливо, в 20 або 80 років, – а будь-який інший, хто продовжує вчитися, залишається молодим. Найважливіше в житті – це зберегти мозок молодим.»
Генрі Форд

9 листопада
День української писемності та мови

Мова – це доля народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її. І ми, як свідомі громадяни нашої країни, повинні не тільки зберегти набуте, а й примножувати її багатства для прийдешніх поколінь.
Студенти І курсу спеціальності Медсестринство освітньо-професіної програми Лікувальна справа групи “Б” провели виховний захід “Мова моя калинова”

5 листопада
День розглядання старих фотографій
День спогадів

На фото: І курс фельдшерської групи, 1953 рік.

19 жовтня

Сьогодні в Україні відзначається День відповідальності людини, а також вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина, автора “Декларації відповідальності людини”. У коледжі керівниками академічних груп були проведені виховні години з нагоди цього Дня та заходи щодо вшанування пам’яті видатного українця. Студенти ознайомилися з біографією Богдана Дмитровича та Декларацією відповідальності людини.

19 жовтня

Відбулася цікава зустріч студентів з інспектором сектору ювенальної превенції Оленою Турчин, фахівцем соціальних служб Ковельського міськвиконкому Оленою Приступою та інспектором патрульної поліції Оленою Дмитрук по темах профілактики правопорушень, злочинів, булінгу серед молоді.

14 жовтня –
свято Покрови Пресвятої Богородиці,
День Українського козацтва та День захисника України

13 жовтня

Викладачі та студенти Ковельського фахового медичного коледжу взяли участь в урочистому мітингу з нагоди Дня захисників і захисниць України біля пам’ятника борцям за волю України та ході до Меморіалу Слави, де відбулося освячення стели на честь земляків – загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні

12 жовтня

У коледж із робочим візитом прибув кандидат біологічних наук, асистент кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету Володимир Волошин, який провів профорієнтаційну зустріч зі студентами випускних груп

10 жовтня
“Позитивне мислення –
запорука відмінного психічного здоров’я”

30 вересня
Всеукраїнський день бібліотек

18 вересня

Ковельський фаховий медичний коледж вітає усіх фармацевтів, викладачів циклової комісії фармацевтичних дисциплін та студентів освітньо-професійної програми Фармація з професійним святом! Бажаємо всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість!

16 вересня

Напередодні професійного Дня фармацевтичних працівників в Ковельському фаховому медичному коледжі відбувся святковий захід з нагоди Дня фармацевта, до якого були залучені студенти 1-3 курсів спеціальності “Фармація”.

11 вересня

Колектив Ковельського фахового медичного коледжу щиро вітає спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя. Ми переконані, що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень – надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави! В цей святковий день щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

10 вересня

Шановні викладачі та студенти Національного фармацевтичного університету!!!
Упродовж століття Ваш заклад освіти гідно тримає марку одного з найкращих ВНЗ України.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 100-річчя з дня заснування славної Alma mater!!!
Висловлюємо глибоку повагу професорсько-викладацькому складу університету, який, безперечно, заслуговує на слова найвищої подяки за велику працю й щедрий талант передавати свої знання і безцінний практичний досвід молодому поколінню. Зі святом Вас! Зичимо усім щастя, здоров’я, удачі й нових звершень!