Сiємо добре i вiчне...

Icon

Лікувальна справа

Icon

Сестринська справа

Icon

Акушерська справа

Icon

Фармація


Куратору навчальної групи

12 травня

Невідкладна допомога при травмах та БЖД вдома під час карантину

Наймилішим, найріднішим і найкращим матусям присвячується…

Всім тим, хто назавжди пішов у безсмертя, присвячується…

5 травня

26 квітня

26 квітня 1986 року о 01:23 сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Студенти ІІ курсу освітньої програми Лікувальна справа на чолі з куратором Наконечною Світланою Василівною підготувати дистанційний виховний захід про страшну трагедію в Чорнобилі. 26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Турбота про людей, охорона їхнього здоров’я і життя – одне з найважливіших завдань медичного працівника. В рамках проведення інформаційної кампанії викладач інфекційних хвороб Вікторія Кривобок разом зі студентами Ковельського медичного коледжу продовжують роз’яснювальну роботу щодо профілактики гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом.

УВАГА!!! КОРОНАВІРУС!

19 березня

Безумовний класик, чиї твори давно увійшли до навчальних програм, стали піснями, символами й оточили нас з обох боків. Безкомпромісна, принципова, вперта, вимоглива, горда. Часом різка, гостра, як бритва, з блискавичною реакцією та неабияким почуттям гумору. Усе це – про Ліну Костенко, яка 19 березня відзначає свій 90-річний ювілей. До дня народження відомої письменниці, студенти ІІ курсу Ковельського медичного коледжу освітньої програми “Фармація” разом із куратором групи С.Г.Михалевич – викладачем української мови та літератури, провели виховний дистанційний захід про життя та творчість людини, яка не дивлячись на свій вік, захоплює і дивує своєю поезією та сильним жіночим вольовим характером.